Verson työntekijöiden yhteystiedot

Lahti

Sosiaalialan osaamiskeskus Verso
Kirkkokatu 29 A
15140 Lahti

Kirsi Kuusinen-James Kuusinen-James Kirsi
Johtaja
044 729 7981
kirsi.kuusinen-james@phhyky.fi

 

 

 

 

Anne-Marie Haavisto Haavisto Anne-Marie
Projektipäällikkö, HuuMa-hanke
044 729 7993
anne-marie.haavisto@phhyky.fi

 

 

Mervi Hietaranta Hietaranta Mervi
Tulosaluesihteeri
044 729 7998
mervi.hietaranta@phhyky.fi

 

 

 

 

Holopainen Susanna
Projektipäällikkö, Työkyky-hanke
044 482 3365
susanna.holopainen@phhyky.fi

 

Johanna Järvelä Järvelä Johanna
Projektityöntekijä, Sote-rakenneuudistushanke
044 482 3310
johanna.jarvela@phhyky.fi

 

 

 

Päivi Kaukovuo-Nykänen Kaukovuo-Nykänen Päivi
Projektipäällikkö, HeVa-hanke
044 729 7991
paivi.kaukovuo-nykanen@phhyky.fi

 

 

 

Sanna Keskikylä

Keskikylä Sanna
Suunnittelija
044 482 0365
sanna.keskikyla@phhyky.fi

 

 

 

Minna Koskelainen

Koskelainen Minna
Projektisuunnittelija, Tulevaisuuden lastensuojelu -hanke
044 482 3353 
minna.koskelainen@phhyky.fi

 

 

 

Tarja Laukkanen

Laukkanen Tarja
Sosiaaliasiamies, Päijät-Hämeen alue
044 729 7989
tarja.laukkanen@phhyky.fi

 

 

 

 

 

Susanna Leimio Leimio Susanna
Päijät-Hämeen ehkäisevän työn seutukoordinaattori
044 729 7984
susanna.leimio@phhyky.fi

 

 

 

 

Tarja Poutiainen

Poutiainen Tarja
Projektityöntekijä, Sote-rakenneuudistushanke
044 482 3311
tarja.poutiainen@phhyky.fi

 

 

Pulkkinen Anne
Sosiaalityöntekijä, Työkyky-hanke
044 482 3390
anne.pulkkinen@phhyky.fi

Ruusunen Anne
Projektisuunnittelija, Tulevaisuuden lastensuojelu -hanke
044 482 3372
anne.ruusunen@phhyky.fi

Savitie Pasi
Työhönvalmentaja, Työkyky-hanke
044 482 3391
pasi.savitie@phhyky.fi

Schroderus Minna
Projektityöntekijä, Työkyky-hanke
044 482 3387
minna.schroderus@phhyky.fi

Anna-Maria SipponenSipponen Anna-Maria
Projektisuunnittelija, HeVa-hanke
044 482 3355 
anna-maria.sipponen@phhyky.fi

 

 

 

Tanhuanpää Niina
Työterveyshoitaja, Työkyky-hanke
044 482 3394
niina.tanhuanpaa@phhyky.fi

Porvoo

Sosiaalialan osaamiskeskus Verso
Mannerheiminkatu 23
06100 Porvoo

Blomqvist-Åkermarck Monica Blomqvist-Åkermarck Monica
Suunnittelija
044 729 7986
monica.blomqvist-akermarck@phhyky.fi

 

 

 

Ritala Salla

Ritala Salla
Sosiaali- ja potilasasiamies, Itä-Uusimaan alue
044 729 7987
salla.ritala@phhyky.fi